Respublikinis projektas „Pradinukų lyga”

3b ir 4b klasių mokiniai priėmė Pradinukų lygos iššūkį ir dalyvavo 4 savaites trukusiame projekte, kurį organizavo Lietuvos futbolo federacija kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija. Šio projekto tikslas- skatinti mokinių fizinį aktyvumą, formuoti tinkamus mitybos įpročius, stiprinti klasės mokinių tarpusavio bendradarbiavimą.

Kiekvieną savaitę per fizinio ugdymo pamokas vaikai atliko iššūkyje nurodytas užduotis ir už jų įvykdymą rinko individualius taškus. Juos žymėjo savo asmeninėje „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ knygutėje. Naujos savaitės pradžioje praėjusios savaitės individualiai vaikų surinkti taškai buvo surašomi į klasės plakatą – rezultatų lentelę. Visi komandoje esančių vaikų taškai buvo susumuojami ir išvedamas klasės aritmetinis taškų vidurkis.

Kiekvienos klasės aktyviausi ir daugiausiai taškų surinkę moksleiviai buvo apdovanoti specialiais prizais – sportiniais krepšiais ir gertuvėmis. O pats vertingiausias prizas – įgytos žinios apie sportą, sveiką gyvenseną, laisvalaikį.

Kūno kultūros mokytoja Regina Artimavičienė