Apie mokyklą

Oficialus mokyklos pavadinimas – Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla, trumpasis mokyklos pavadinimas -Jovarų pagrindinė mokykla. Mokykla įregistruota Juridinių asmenų registre, kodas 190468373.
Mokyklos teisinė forma – biudžetinė Tauragės rajono savivaldybės įstaiga (kodas 950).
Mokyklos veiklos koordinatorius – Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius.
Mokyklos buveinė:
Laisvės g. 19, LT-72261, Tauragė.
Mokyklos tipas – pagrindinė mokykla.
Pagrindinė paskirtis – pagrindinės mokyklos tipo pagrindinė mokykla, kitos paskirtys – ikimokyklinio ugdymo grupės įstaiga darželis.
Mokymo kalba: lietuvių kalba.
Vykdomos švietimo programos:
1. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programa
2. pradinio ugdymo programa;
3. pagrindinio ugdymo programa;
4. individualizuota pradinio ir pagrindinio ugdymo programa;
5. neformaliojo vaikų, jaunimo ir suaugusių švietimas.
Mokykla turi skyrius:
1. Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Lauksargių skyrius;
1.1. Buveinė – Beržų g. 2, Lauksargių k., Lauksargių sen., LT- 73204, Tauragės r. sav.
2.Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyrius;
2.1. buveinė – Gėlių g. 4, Gaurės mstl., Gaurės sen., LT-73111, Tauragės r. savivaldybė;
2.1.1.Baltrušaičių klasė– Liepų g. 9, Baltrušaičių k., Gaurės sen., LT- 72361, Tauragės r. savivaldybė;
2.1.2.Eičių klasės – Mokyklos g. 10, Eičių k., Gaurės sen., LT-73145, Tauragės rajono savivaldybė.