Mokyklos taryba

Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos mokinių taryba 2023 – 2024m.m.

Mokinių tarybos pirmininkasJonas Gilys, 7b kl.
Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Miglė Ziepaltaitė, 8b kl.
Mokinių tarybos nariai:

• 5a kl. – Rokas Šveikauskis (seniūnas); Ieva Oberauskaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 5b kl. – Ertas Skirius (seniūnas); Neda Auškalnytė/Žemyna Žemaitytė (seniūno pavaduotojos).
  • 5c kl. – Emilija Bagdonaitė (seniūnė); Lėja Čerkauskaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 6a kl. – Samanta Mockutė (seniūnė); Emilija Buivydaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 6b kl. – Beata Bartkutė (seniūnė); Julius Bereznečenko (seniūnės pavaduotojas).
  • 6c kl. – Samanta Grikšelytė (seniūnė); Smiltė Kaukėnaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 7a kl. – Jonas Gylys (seniūnas); Pijus Lemkutis (seniūno pavaduotojas).
  • 7b kl. – Beata Urbutytė (seniūnė); Fausta Valantinavičiūtė (seniūnės pavaduotoja).
  • 8a kl. – Gita Valantiejūtė (seniūnė); Meida Kedrovaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 8b kl. – Miglė Ziepaltaitė (seniūnė); Emilija Uginčiūtė (seniūnės pavaduotoja).
  • 8c kl. – Fausta Kasputytė (seniūnė); Fausta Kaveckaitė (seniūnės pavaduotoja).
  • 9 kl.Goda Romankevičiūtė (seniūnė); Ramunė Šimkutė (seniūnės pavaduotoja).
  • 10 kl.Aurelijus Klimavičius (seniūnas); Augustė Kondrotaitė (seniūno pavaduotoja).

Mokinių tarybos pasitarimai kontaktinio ugdymo(si) metu vyksta kiekvieną trečiadienį po 3 pamokų 213 kabinete, nuotolinio ugdymo(si) metu – kiekvieną trečiadienį 15 val. jungiantis per nuolatinę Zoom nuorodą.
    Mokinių tarybos veiklą  kuruoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Butkienė.

Mokyklos taryba 2022–2025 m.m.

• Edgaras Naujokas – tėvų atstovas – pirmininkas;

Nariai:
  • Danguolė Juozaitienė – technologijų mokytoja;
  • Mindaugas Macijauskas – fizikos mokytojas;
  • Agelija Menzorienė – socialinė pedagogė;
  • Violeta Meilienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Kęstutis Norvilas – fizinio ugdymo mokytojas;
  • Beata Bartkutė – 6 klasės mokinė;
  • Jonas Gylys – 7a klasės mokinys;
  • Fausta Termenaitė – 7b klasės mokinė;
  • Miglė Ziepaltaitė – 8b klasės mokinė;
  • Goda Romankevičiūtė – 9 klasės mokinė;
  • Aurelijus Klimavičius – 10 klasės mokinys;
  • Giedrė Termenienė – tėvų atstovė;
  • Ligita Valantinavičienė – tėvų atstovė;
  • Vida Venckienė – tėvų atstovė;
  • Linas Naujokas – tėvų atstovas;
  • Ina Kalvanienė – tėvų atstovė.