Mokinių pasiekimai

Matematikos olimpiada

Balandžio 18 d. mokykloje vyko rajoninė 5-8 klasių matematikų olimpiada. Dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiai. 6b klasės mokinys Julius Bereznečenko ir 7a klasės mokinys Jonas Gylys laimėjo I-sias vietas savo grupėse, 7a klasės mokinys Edvinas Giedra iškovojo II vietą.
Juos ruošė matematikos mokytoja Janina Petrošienė.

Piešinių konkursas „NATO – mano akimis

Klaipėdos įgulos karininkų ramovė organizavo mokinių piešinių konkursą „NATO – mano akimis“, skirtą Lietuvos įstojimo į NATO 20-osioms metinėms paminėti.
Jovarų pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinė Eglė Bruklytė tapo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio pėstininkų bataliono laureate piešinų konkurse “NATO – mano akimis”, skirtame stojimo į NATO dienai paminėti. Apdovanota DIPLOMU ir knyga “Neregėta Lietuva”.
Už dalyvavimą konkurse moksleiviai Eimantas Mankus (5b klasė), Evelina Šileikaitė (5b klasė), Gustė Savickytė (5b klasė), Dominyka Kruopaitytė (7a klasė), Aušrinė Sudeikytė (8b klasė), Gabija Mickutė (8b klasė), Joana Mejerytė (8b klasė), Kordelija Mišeikytė (8b klasė) ir Laura Ližinskaitė (8b klasė) apdovanoti Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovės padėkomis.

Dailės mokytoja Gitana Budginienė

Mažasis diktantas

Sveikiname Tauragės rajono mokyklų pradinio ugdymo 3-4 klasių mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ nugalėtojas: 3a klasės mokinę Elzę Matutytę – I vieta (mokytoja Jolita Girulienė), 4b klasės mokinę Auksę Trijonytę –  II vieta (mokytoja Dalia Šlionienė).

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Tauragės rajono etapas

Tarptautinis „Kalėdinio atviruko“ konkursas

Baigėsi tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“. Konkursą organizavo Lietuvos dailininkų sąjunga ir Dailės mokytojų asociacija. Atvirukus vertino ir parodai atrinko komisija, sudaryta iš Lietuvos dailininkų sąjungos ir Dailės mokytojų asociacijos atstovų.
Konkurse buvo kviečiami dalyvauti trijų amžiaus kategorijų jaunieji kūrėjai: 11-14, 15-18 bei patys mažiausi 7-10 metų amžiaus vaikai. Konkursui atrinkta po 25 geriausių kiekvienos amžiaus kategorijos dalyvių darbelių. Konkurso laureatu tapo Jovarų pagrindinės mokyklos 5 b klasės mokinys Kristupas Ječius. Autorius apdovanotas laureato diplomu. Sveikiname.

Dailės mokytoja Gitana Budginienė

Anglų kalbos konkursas „Christmas is coming”

Gruodžio 20d. 5 klasių mokinių komanda – 5b klasės mokiniai Marta Pikčiūnaitė, Žemyna Žemaitytė, Kajus Bartkus ir 5c klasės mokinys Tajus Šiaudvytis dalyvavo rajoniniame anglų kalbos konkurse „Christmas is coming”, kuris vyko Žygaičių gimnazijoje. Čia penktokai atsakinėjo į klausimus apie kalėdas, spėliojo dainų pavadinimus, dėliojo dainos žodžius, sprendė kryžiažodį bei linksmai leido laiką. Mūsų mokyklos penktokų komanka iškovojo II–ąją vietą. Sveikiname juos.

„Autorobotų kovos”

Gruodžio 15d. Tauragės STEAM atviros prieigos centre vyko „Autorobotų kovos”. Mokiniai iš anksto ruošėsi, kūrė, konstravo ir programavo robotus. Sukonstruoti robotai dalyvavo trijose rungtyse : labirinte, greičiausio autoroboto ir geriausio autoroboto „Team autorobot“ (autoroboto ir programinio kodo pristatymas) ir „Funkcionalumas, suderintas su estetika”. Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų mokyklos aštuntokais – Ignu ir Karoliu, kurie varžybose šauniai pasirodė ir užėmė pirmąją vietą. Dėkojame informacinių technologijų mokytojai Loretai Austrevičienei, kad padėjo mokiniams pasiruošti šioms kovoms.

Respublikinis piešinių konkursas mokiniams „Piešiu gyvenimą“

Tauragės r. Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras organizavo respublikinį piešinių konkursą “Piešiu gyvenimą”. Konkurse dalyvavo gausus skaičius mokinių  iš šešiolikos  ugdymo įstaigų. Vertinimo komanda išrinko 15 gražiausių ir temą atitinkančių piešinių.

Konkurso laureate tapo Beatričė Gečaitė 7 b klasė, mokinė apdovanota diplomu. Konkurso dalyviui Rapolui Miliui (5b klasė) įteikta padėka.
Laureatų darbai bus eksponuojami Tauragės r. savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos filiale Skaudvilėje.

Dailės mokytoja G. Budginienė