Rajoninis žaidimas – viktorina ,,Patriotai”

Vasario 8 d. mūsų mokykloje vyko rajono mokyklų 5-6 klasių mokinių žaidimas – viktorina ,,Patriotai”, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Popietę organizavo istorijos mokytojos Ilona Sausienė, Vida Candarienė ir geografijos mokytojas Romas Muzikevičius. Į renginį atvyko Tauragės ,,Šaltinio” progimnazijos, ,,Aušros” progimnazijos, Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų, Tarailių, M. Mažvydo progimnazijų mokiniai ir, žinoma, mūsų Jovarų pagrindinės mokyklos jungtinė penktokų – šeštokų komanda. Dalyviai atlikti turėjo linksmas istorijos ir geografijos užduotis, kartu dainuoti, rungtyniauti, avėdami medines klumpes, kartu giedojome ,,Tautišką giesmę”. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais, kurių vieną įsteigė ir mokyklos direktorė Janina Pukelienė. Mokiniai ir jų mokytojai išsinešė gerą nuotaiką ir puikias emocijas.

Daugiau nuotraukų čia