Micro:bit kūrėjų diena Klaipėdoje (2017-11-22)

Lapkričio 21 dieną Tauragės Jovarų bei M. Mažvydo mokyklų 5-7 klasių mokinių komandos, jų mokytojos VšĮ „Edukateka“ vadovo  Gedimino Jonausko kvietimu dalyvavo Micro:bit kūrėjų dienoje Klaipėdoje. Susirinko gausus būrys programavimo entuziastų iš Klaipėdos, Plungės, Rietavo, Pagėgių, Tauragės. Renginį organizavo iniciatyvos „Kompiuteriukai vaikams“ ambasadoriai Klaipėdoje, Klaipėdos miesto meras ir savivaldybė, VšĮ „Edukateka“, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kt.

„Kompiuteriukai vaikams“ – tai iniciatyva, norinti ir siekianti padovanoti dovaną ateities Lietuvai, įkvėpti vaikus domėtis technologijomis, įteikiant visiems Lietuvos penktokams po mikro kompiuteriuką. Micro:bit yra mažytis programuojamas kompiuteris, sukurtas taip, kad mokytis ir mokyti būtų lengva bei linksma!

Nuotraukos...

Praėjusių metų gruodį gimusi iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams” įgyja pagreitį. Projekto organizatorių teigimu, šiuo metu jau yra pasiekta apie 60% galutinio tikslo, tai yra surinkta reikalinga pinigų suma daugiau nei 15 tūkst. „Micro:bit“ kompiuteriukų nupirkti. Kompiuteriukai jau pasiekė tūkstančius Lietuvos penktokų.

Tad aktyvios 3 valandų kūrybinės dirbtuvės Klaipėdoje mokiniams ir mokytojams neprailgo. Dirbtuvių metu susipažinome su micro:bit galimybėmis, įgijome praktinių kompiuteriuko naudojimo žinių, programavome žaidimus.Viliamės, kad micro:bit atkeliaus ir į Tauragę!

Dėkojame Jovarų ir M. Mažvydo mokyklų vadovams už suteiktą galimybę dalyvauti puikiame renginyje.Įdomu: micro:bit naudojimosi rezultatai D. Britanijoje: 90% vaikų ir mokytojų sako – micro:bit parodė, kad programuoti gali visi, 88% atrado, kad programavimas iš tikrųjų nėra toks sudėtingas kaip jie galvojo anksčiau, o programuojančių mergaičių skaičius padidėjo net 70%. 

IT mokytoja L. Austrevičienė

Priedai:

Atgal...

 PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 11.00 - 11.45

5. 12.05 - 12.50

6. 13.00 - 13.45

7. 13.55  - 14.40

2 proc

 

PRIEŠMOKYKLINUKAI Smile

 

PRADINUKAI Laughing

Vaiku linija

Tėvų linija


Penki pojūčiai

 

Darni mokykla

 

samsung

ssm

Projektas „Sveikatiada“

 

 

mukis

 

gyventoju_perspejimo_ir_informavimo_sistema

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
© Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla Telefonas +370 446 72564 | El. paštas rastine@jovarai.taurage.lm.lt