Forumas „Vaiko pojūčiai - pasaulio pažinimo vartai“ (2018-10-21)

Spalio 17d. Jovarų pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis patyriminis forumas „Vaiko pojūčiai – pasaulio pažinimo vartai“. Forumo dalyviai: Tauragės rajono priešmokyklinės grupės pedagogai, švietimo pagalbos specialistai, pradinių klasių mokytojai bei kiti su ugdymu susiję asmenys.

Forumo tikslas – aptarti pojūčių svarbą plėtojant mokinio kompetencijas. Renginio metu 70 užsiregistravusių dalyvių dirbo grupėse dvi sesijas. Pirmoje forumo sesijoje specialioji pedagogė Neringa Juščiuvienė ir PPT specialioji pedagogė Lina Visockienė švietimo pagalbos specialistus, tėvus supažindino su „Numicono“ metodika, priešmokyklinės grupės pedagogė Inga Eičienė dalijosi patirtimi „Nuo pojūčio iki raidės ir skaičiaus“, pradinių klasių mokytojai buvo pakviesti eksperimentuoti su chemijos mokytoja Lijana Baliutavičiene.

Nuotraukos...


Antroje sesijos dalyje Rūta Kairytė, UAB BMK projektų vadovė, supažindino dalyvius su inovatyviais sprendimais ir technologijomis išmaniajam ugdymui. Jurgita Kontrimavičienė, UAB„Slaugivita“ pardavimų vadovė su dalyviais praktiškai išbandė multisensorines įrangas ir priemones. Simona Žalytė-Linkuvienė iš VŠĮ „Penki pojūčiai“ pristatė santykio kūrimo su vaiku procesą naudojant sensorines technologijas mokyklos įrengtame sensoriniame kambaryje.
Dėkojame svečiams iš Tauragės rajono savivaldybės, tarybos narei Ritai Grigalienei, Pagalbos mokytojui ir mokiniui centro specialistėms, mokytojams, tėvams, savanoriams ir rėmėjams UAB „Vilkyškių pieninė“, „Žavintos kepiniai“ už buvimą kartu.
Forumą organizavo priešmokyklinės grupės pedagogė Inga Eičienė ir specialioji
pedagogė Neringa Juščiuvienė.

Priedai:

Atgal...

 PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 11.00 - 11.45

5. 12.05 - 12.50

6. 13.00 - 13.45

7. 13.55  - 14.40

2 proc

 

PRIEŠMOKYKLINUKAI Smile

 

PRADINUKAI Laughing

Vaiku linija

Tėvų linija


Penki pojūčiai

 

Darni mokykla

 

samsung

ssm

Projektas „Sveikatiada“

 

 

mukis

 

gyventoju_perspejimo_ir_informavimo_sistema

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
© Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla Telefonas +370 446 72564 | El. paštas rastine@jovarai.taurage.lm.lt