Konkurso „Olympis“ rezultatai (2017-05-22)

4a klasės mokiniai dalyvavo konkurso „Olympis“ pavasarinėje sesijoje. Mokiniai  pasitikrino ne tik anglų kalbos žinias, bet ir lietuvių k., matematikos, biologijos, IT. Rezultatai labai džiuginantys.

Anglų kalbos I-o laipsnio diplomus gavo Meda Gudaitytė , Bernadeta Kurlinkutė, Kipras Juozas Simanavičius, Karolis Ulinskas. II-o laipsnio diplomus gavo Aistis Tvaska, Justas Petraitis, Laurynas Laimutis. III-čio – Vakarė Dambrauskaitė ir Giedrius Sutkaitis. Padėkos raštus gavo Adrija Virvilė, Matas Akstinas, Jonas Bertašius.

Lietuvių kalbos II-o laipsnio diplomus gavo Vakarė Dambrauskaitė ir Justas Petraitis.

Matematikos I-o laipsnio diplomai atiteko Justui Petraičiui, Kiprui Juozui Simanavičiui ir Karoliui Ulinskui. II-o laipsnio diplomą gavo Vakarė Dambrauskaitė, o Laurynas Laimutis III-čio laipsnio diplomą.

Biologijos I-o laipsnio diplomą gavo Vakarė Dambrauskaitė, II-o laipsnio – Justas Petraitis, Kipras Juozas Simanavičius ir Karolis Ulinskas.

IT III-čio laipsnio diplomas atiteko Kiprui Juozui Simanavičiui.

Sveikiname visus dalyvius ir dėkojame už puikius rezultatus, tikimės, kad sekančiais metais dalyvių bus daugiau, o rezultatai dar geresni. Sėkmės.

Mokytojos Lina Trijonienė ir Nideta Kaluževičienė

Priedai: