Respublikinis projektas „Mano mokykla gali“ (2017-04-28)

Mūsų mokyklos pirmokai ir antrokai dalyvauja respublikiniame pradinių klasių moksleivių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens konkurse „Mano mokykla gali“. Tai konkursas, kuris skatina moksleivius susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens, domėtis vandens telkinių aplinka ir saugumu prie jų, bei dalintis sukauptomis žiniomis su aplinkiniais.

Konkurso metu keturios mūsų mokyklos komandos išbandė save dviejuose iššūkiuose: „Geri patarimai“ ir „Viktorina“. Moksleivius vertino komisija, kurios nariais tapo: Aušra Survilaitė (Tauragės rajono savivaldybės administracija), Marius Lobinas (Tauragės savivaldybės administracija), Vidmantas Paliakas (Tauragės APGV), Renata Ambrozevičienė ( Tauragės APGV), Daiva Genienė ( Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras), Birutė Einikienė (Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras) ,Vitalija Jančauskienė (mokytoja) ir  Danguolė Juozaitienė (mokytoja).

Visi vaikai buvo labai aktyvūs ir žingeidūs.  Puikias savo žinias pademonstravo viktorinoje bei surengė nuostabią parodą „Mano mokykla gali.“. Po viktorinos daug klausimų mokiai uždavė į mokyklą atvykusiems ugniagesiams- gelbėtojams, kurie pademonstravo gelbėjimo operacijose naudojamą techniką ir priemones.

Labai mažu taškų skirtumu mokykliniame konkurse nugalėjo 2b klasės mokinių komanda „Linksmieji keliauninkai“. Tačiau tikrai nenusiminė ir „Mažieji ančiukai“ , „Saulės vaikai“ bei  „Varliukai“. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais bei dovana- kelione į Šilalės miesto baseiną.

Mokytojos L. Midvikienė, D. Šlionienė, V. Rukienė ir L. Butvydienė

Priedai:

Atgal...

 PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 11.00 - 11.45

5. 12.05 - 12.50

6. 13.00 - 13.45

7. 13.55  - 14.40

2 proc

 

PRIEŠMOKYKLINUKAI Smile

 

PRADINUKAI Laughing

Vaiku linija

Tėvų linija


Penki pojūčiai

 

Darni mokykla

 

samsung

ssm

Projektas „Sveikatiada“

 

 

mukis

 

gyventoju_perspejimo_ir_informavimo_sistema

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
© Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla Telefonas +370 446 72564 | El. paštas rastine@jovarai.taurage.lm.lt