Pasaulinė poezijos diena

Kovo 21 – 22 d. mūsų mokykloje per lietuvių kalbos pamokas buvo minima Pasaulinė poezijos diena. Mokiniai susipažino su šios dienos paskelbimo istorija, prisiminė poezijos ištakas, skaitė vieni kitiems savo
sukurtus ir pasirinktų poetų eilėraščius, atliko kūrybines užduotis, dalijosi mintimis apie poetinio žodžio
grožį, galią ir svarbą.
Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos vaikai domisi, skaito poeziją, yra kūrybingi.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Piragienė

Respublikinis tarpmokyklinis šokio festivalis ”Šok, nesustok”

Kovo 20 d. į Jovarų pagrindinę mokyklą sugužėjo daugiau nei 200 šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Čia, respublikiniame tarpmokykliniame šokių festivalyje „Šok, nesustok”, savo pasirodymais džiugino net 25 šokių kolektyvai iš Klaipėdos, Veiviržėnų, Vėžaičių, Gargždų, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Vilniaus, Babtų, Žygaičių bei Tauragės mokyklų. Šokių buvo tikrai daug ir labai įvairių. Dėkojame vadovams ir šokėjams už sunkų darbą ir puikius rezultatus.

Daugiau nuotraukų čia

„Sidabro vainikėlis“ – mūsų mokiniams

„Sidabro vainikėlis“ –tai Lietuvos mokinių liaudies dailės darbų paroda – konkursas. Kovo 20 dieną Norkaičių amatų centre buvo paskelbti Tauragės rajono „Sidabro vainikėlio“ nugalėtojai , kurie keliaus į antrąjį – regioninį – turą. Džiugu, kad iš daugiau kaip 130 mokinių darbų geriausiais pripažinti Jovarų mokyklos 8a klasės mokinės Emos Artimavičiūtės ( I-oji vieta) ir 7b klasės mokinio Nojaus Gečo
( II-oji vieta) kūriniai. Juos moko ir konkursui ruošė mokytojai Danguolė Juozaitienė ir Vidas Galbogis.

Jolanta Butkienė

Rašėme Nacionalinį diktantą

Kovo 15-ą dieną mokyklos bendruomenė rašė Nacionalinį diktantą, jau 14-ą kartą organizuojamą Pilietinės minties instituto, transliuojamą per LRT Radiją. Dalyvavo net 59 mūsų žmonės: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai. Pirmoji į mokyklą dar prieš gerą pusvalandį iki diktanto rašymo atėjo mama Ingrida. Puiki pradžia: jei lietuvių kalbą myli mama, gimtąją kalbą mylės ir jos vaikai. O penktokas Vilius diktantą rašė su savo mama Jolita (kiekvienas atskirai),- tai pats jauniausias dalyvis. Gražu, kad mūsų mokyklos bendruomenė kasmet nuoširdžiai dalyvauja šioje lietuvių kalbos šventėje.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Butkienė

Orientacinės varžybos „Nepriklausomybė istorijos vingiuose“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas jaunimui Kultūros centre prasidėjo orientacinėmis varžybomis „Nepriklausomybė istorijos vingiuose“. Kovo 9-ąją Tauragės Kultūros centras kvietė mokinius pabėgioti po Tauragės miesto senąją dalį, paieškoti istoriją menančių vietų ir jų įamžinimo ženklų. Dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda. Po kelionės Tauragės senamiesčiu visų dalyvių laukė karšta arbata, laužas, apdovanojimai, koncertas.
Jolanta Butkienė

Penktokų iššūkis

Kovo 4 d. grupelė 5b klasės mokinių vyko į Tauragės Martyno Mažvydo progimnaziją ir dalyvavo viktorinoje ,,Penktokų iššūkis‘‘. Viktorinos metu mokiniai turėjo galimybę lietuvių kalbos ir literatūros pamokose ir individualiai įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Džiugu, jog mūsų mokyklos mokiniai laimėjo
III – ąją vietą .
Sveikiname 5b klasės mokinius: Gustę Savickytę, Eveliną Šileikaitę, Kristupą Ječių ir Ertą Skirių.
Lietuvių kalbos mokytoja Lina Piragienė

Anglų kalbos oratorių konkursas

Kovo 7 d. „Šaltinio” progimnazijoje vyko respublikinis 7-8 klasių mokinių anglų kalbos oratorių konkursas „Significance, benefits and challenges of democracy”. Mūsų mokyklą atstovavo 8b klasės mokinė Akvilė Juščiūtė – mokytoja Lina Trijonienė, Sveikiname dalyvę užėmusią III vietą.

Man patinka anglų kalba

Kovo 5 d. Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko Tauragės rajono 5 ir 6 klasių mokinių anglų kalbos komandinė olimpiada „Man patinka anglų kalba”. Mūsų mokyklą atstovavo 5b klasės mokiniai Kajus Bartkus – mokytoja Romutė Norvilienė, Meda Auškalnytė (III vieta) – mokytoja Lina Trijonienė, 6b klasės mokinė Beata Bartkutė (II vieta) – mokytoja Vida Antanavičienė ir 6c klasės mokinė Samanta Grikšelytė (III vieta) – mokytoja Irena Kalkovienė. Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus.